Affiliate

Portál MoreZliav.sk Vám ponúka každý deň neuveriteľne výhodné ponuky. Môžete si kúpiť kupóny so zľavou od 30 – 10 % na zájazdy, pobyty, do reštaurácií, na masáže, relax, wellness, krásu, zábavu, módu, obchody a iné. Ponuka je vždy časovo limitovaná (jeden až niekoľko dní) a môže sa vypredať, ak je zadaný maximálny počet predaných kupónov, preto netreba váhať a zľavu si objednať čím skôr. Naše najväčšie výhody oproti konkurencii Zľavový portál MoreZliav.sk ponúka možnosť vybrať si vždy z viacerých aktuálne platných zliav a následne si ich naraz objednať. Nemusíte teda objednávku posielať za každú zľavu zvlášť ako na iných zľavových portáloch, ale ju vyriešite naraz.

Reklamné slogany

MoreZliav.sk
Najväčšie zľavy - nájdete na MoreZliav.sk.

MoreZliav.sk
MoreZliav.sk - zľavový portál s množstvom zliav
 

Zarábajte s MoreZliav.sk (affiliate program)

Staňte sa naším partnerom a zarábajte s nami. Umiestnite na svoje stránky niektorí z našich reklamných bannerov a my vám zaplatíme za každého návštevníka, ktorý si cez vašu stránku objedná tovar alebo služby na našom zľavovom portáli MoreZliav.sk 

Výška provízie a podmienky

Provízia je až 5% z hodnoty zrealizovaného nákupu, ktoré zákazník urobí v nasledujúcich 45 dňoch od doby, kedy klikol prvýkrát na vašu reklamu (cookies 45 dní). Odmena pre partnera je vyplácaná mesačne na základe zmluvných podmienok. V prípade ak dosiahnete viac ako 10 objednávok mesačne, provízia sa zvýši na 8 % (cookies 30 dní).
 

Ako vieme, že zákazník nakúpil cez vašu stránku?

Naše bannery, ktoré umiestnite na svojej stránke, obsahujú v sebe odkaz, ktorý identifikuje, že návštevník prišiel práve z vašej stránky a sleduje jeho nákupné správanie až do momentu realizácie objednávky. Zároveň vám bude v systéme pridelený osobný účet, cez ktorý môžete sledovať aktuálnu výšku vašej odmeny.
 

Garancia spoľahlivosti a profesionality

V rámci affiliate programu uzatvárate zmluvný vzťah v rámci najväčšej affiliate siete na svete Commission Junction™, ktorá poskytuje unikátnu a presnú technológiu, ktorá pôsobí na našom trhu prostredníctvom svojho operátora, ktorým je spoločnosť VIV NETworks s.r.o.
 

Ako sa stať partnerom?

1. krok - Zaregistrujte sa v systéme
2. krok - Po registrácii vám zašleme prihlasovacie údaje do systému
3. krok - vyberte si bannery, ktoré sa vám najviac hodia na vašu stránku a začnite zarábať
Kliknite na chcem sa registrovať.

Spolu sme 252 384 zákazníkom ušetrili už 10 620 184.82 € nákupom 363 176 kupónov, čo je 42.08 € na zákazníka

Chcete dostávať ponuky na e-mail?

Pre partnerov Kontakt Obch. podmienky

Získajte nových zákazníkov pre svoj biznis. Poradíme Vám, ako prilákať viac klientov.

Vytvorte si zľavu u nás a inzerujte ihneď.