Garancia kvality

Zľavový portál MoreZliav.sk vznikol 08. marca 2011 a za čas svojho pôsobenia spolupracoval už s viac ako 3 000 obchodnými partnermi a obslúžil viac ako 200 000 zákazníkov.

Spolupracuje s preverenými partnermi a po celú dobu spolupráce aktívne dohliadame aby aj naši partneri doržiavali všetky obchodné podmienky a štandardy. Ak sa napriek našej snahe vyskytne problém či už s našimi službami, alebo s našim partnerom, situáciu hneď riešime s cieľom ochrániť Vás, našich zákazníkov.

V prípade najmenšieho problému, nás prosím kontaktujte na helpdesk@morezliav.sk alebo telefonicky na 0850 555 005 a Vašej reklamácii sa budeme ihneď plne venovať a doriešime ju k spokojnosti všetkých zúčastnených strán.

Súčasne je pre nás dôležitý aj Váš názor a skúsenosti. Z tohoto dôvodu zisťujeme Vašu spokojnosť s našimi službami a ponukami našich partnerov. 

Vždy sa potešíme samozrejme aj informácii o tom, čo sa Vám páči, čo je dobré a čo by ste privítali. Svoju skúsenosť môžete vyjadriť napríklad v hodnotení danej zľavy, prípadne hodnotením či komentárom v danej zľave.

Spolu sme 252 417 zákazníkom ušetrili už 10 649 908.66 € nákupom 363 517 kupónov, čo je 42.19 € na zákazníka

Chcete dostávať ponuky na e-mail?

Pre partnerov Kontakt Obch. podmienky

Získajte nových zákazníkov pre svoj biznis. Poradíme Vám, ako prilákať viac klientov.

Vytvorte si zľavu u nás a inzerujte ihneď.